РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000796525<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Mykhailiuk G. 
Digitalization of financial services and challenges of adaptation of control = Діджиталізація фінансових послуг і виклики адаптаційного контролю / G. Mykhailiuk, A. Rustamzade, A. Bakhishov // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр.. - 2021. - Вип. 3. - С. 46-55. - Бібліогр.: 27 назв. - англ.

Останнім часом ми все більше чуємо про цифровізацію та пов'язані з нею процеси у всьому світі. Іншими словами, діджиталізація стала важливою частиною сучасних тенденцій. Висвітлено та проаналізовано основні аспекти цифровізації, цифрової трансформації та їхній вплив на фінансові послуги банків. З'ясовано, що банки змінюють свої підходи до фінансових послуг, бізнес-моделей і стратегій відповідно до нових вимог. Крім того, йдеться про початок нової цифрової ери на фінансових ринках і необхідність регулятора застосувати нові підходи протягом свого існування. Розглянуто формування реальності регуляторів, що працюють із більш широкими компаніями та сферами; важливість широкого використання цифрових можливостей із метою якомога ефективнішого функціонування. Зроблено висновок, що наглядові органи повинні бути зацікавлені в технологічному розвитку; брати на себе ініціативу в його застосуванні; враховувати можливі тенденції розвитку, нові правила щодо фінансових установ, а також великих технологічних компаній. Досліджено заходи та нововведення, вжиті європейськими регуляторними органами. Увагу приділено досвіду Азербайджану, зокрема крокам, здійсненим державою при переході до цифровізації; новелам, що започатковані органом фінансового нагляду; рекомендаціям і необхідним змінам, запровадження яких стало нагальним для успішного розвитку сучасної держави; загальним напрямам політики Європейського центрального банку, визначеної національними регуляторними органами. Обговорено безсумнівні позитивні переваги застосування нових технологічних рішень, проте застережено, що в умовах сучасного технологічного розвитку можуть виникнути сприятливі умови щодо приховування низки злочинних дій: відмивання грошей, тероризм, шахрайство та ухилення від сплати податків.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.23 + У9(4УКР)262.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського