РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000796828<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Качинський В. С. 
Дослідження якості зварного з'єднання труб зі сталі марки ASTM A106/API 5L з використанням пресового зварювання магнітокерованою дугою / В. С. Качинський, Yupiter HP Manurung // Автомат. зварювання. - 2021. - № 11. - С. 15-20. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Пресове зварювання магнітокерованою дугою (ПЗМД) - це зварювальний процес, який застосовується для з'єднання труб із зовнішнім магнітним полем (МП), що впливає на пересування дуги в вузькому зазорі між торцями труб. Цей процес зварювання складається з складної взаємодії між електричною дугою, зовнішнім МП і величиною осадки. Проведено дослідження по ПЗМД зварюванню безшовних труб (БШТ) із вуглецевої сталі марки ASTM A106/API 5L, яка використовується на електростанціях, котлах, нафтохімічних заводах, нафтогазопереробних заводах і судах, на яких трубопровід повинен транспортувати рідини та гази під високим тиском і температурою. Експериментальна процедура включає низку випробувань для розробки та оцінки бази знань щодо ПЗМД зварювання БШТ. Проведено механічні випробування зварних з'єднань MIAB зразка ASTM A106/API 5L для оцінки його міцності та оцінки цілісності зварного шва відповідно до стандарту API 1104. Розроблено та наведено концептуальну специфікацію процедури зварювання для ПЗМД і протокол кваліфікації зварювальних процедур для зварювання труб і подальшого застосування. Результати експерименту підкреслювали, що зварні ПЗМД з'єднання демонструють високу міцність і хорошу цілісність зварного шва на рівні основного металу труби. Отже, ПЗМД можна розглядати як майбутній швидкий та економічний процес зварювання без дорогого використання присадних матеріалів і захисного газу.


Індекс рубрикатора НБУВ: К748.141.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26970 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського