РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000796846<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Jessica Iwasenko Giacomozzi 
Technological properties of potato starch treated by Heat-Moisture Treatment with addition of organic acids = Технологічні властивості картопляного крохмалю після гідротермічного оброблення з додаванням органічних кислот / Jessica Iwasenko Giacomozzi, Barbara Ruivo Valio Barretti, Vanessa Soltes de Almeida, Camila Delinski Bet, Marco Aurelio da Silva Carvalho Filho, Luiz Gustavo Lacerda, Ivo Mottin Demiate, Egon Schnitzler // Ukr. Food J. - 2021. - 10, № 1. - С. 90-99. - Бібліогр.: 98 назв. - англ.

Крохмаль модифіковано для подолання промислових обмежень, наявних у його природному вигляді. Гідротермічне оброблення (HMT) є фізичним і термічним методом, що застосовується для модифікації крохмалю. Його можна поєднувати з деякими хімічними речовинами, щоб надати полімерам унікальних технологічних характеристик. Картопляний крохмаль модифіковано за допомогою НМТ із використанням води та 0,2 мольних розчинів L<^>-1 органічних молочної та лимонної кислоти до співвідношення 22 %. Досліджено склеювальні та термічні властивості картопляного крохмалю. За допомогою диференціальної сканувальної калориметрії визначено значення початкових, пікових і кінцевих температур желатинізації, а також ентальпії. Картопляний крохмаль показав тип текстури BC (тип B з характеристиками типу C). Оброблені крохмалі мають тип текстури С, з основними піками дифракції <$E 2 theta> за 5,6, 15,3, 17,3 і 23,5<^>o відповідно. Спостерігалось зменшення піків інтенсивності на 5,6 - відповідно становила 27,2 % від комерційного картопляного крохмалю. За допомогою аналізу склеювальних властивостей виявлено, що пік в'язкості мав помітне зниження з 7824,00 до 90,00 мПа/с (HMT + лимонна кислота). Крохмаль + HMT та оброблений 22 % водою + HMT показав ентальпію 14,5 і 9,9 Дж g<^>-1 відповідно. Інші крохмалі, оброблені 22 % розчином молочної кислоти + HMT і 22 % розчином лимонної кислоти + HMT, показали розширення між початковими та кінцевими температурами желатинізації, з різким зменшенням в'язкості. Встановлено, що новне застосування цього модифікованого крохмалю - у продуктах, що вимагають низької в'язкості (дитяче харчування, супи) та як інгредієнта для випікання печива.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л852

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж43715 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського