РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000797743<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Nikitina N. P. 
Educational capacity of modern information and communication technologies in teaching English in institutions of higher education = Освітній потенціал сучасних інформаційних і комунікаційних технологій у навчанні англійської мови в закладах вищої освіти / N. P. Nikitina // Теорет. й приклад. проблеми сучас. філології : зб. наук. пр.. - 2021. - Вип. 12. - С. 135-145. - Бібліогр.: 12 назв. - англ.

Проаналізовано проблему освітнього потенціалу (ефективних лінгводидактичних можливостей) сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) у навчанні англійської мови студентів вищої школи в контексті епохи цифровізації вищої освіти. Акцентується увага на ключовій перевазі ІКТ, а саме на можливості реалізації особистісно-орієнтованої освіти. Актуальність зумовлена тим, що перед сучасною освітою стоїть завдання не тільки традиційної академічної підготовки, а й надання глибших знань і навичок використання технологій спілкування, пошуку інформації, а в майбутньому - вміння вирішувати проблеми та працювати в команді. Мета дослідження - характеристика освітнього потенціалу сучасних ІКТ у процесі розвитку навичок самостійної роботи студентів під час вивчення англійської мови. Теоретично охарактеризовано виховну спроможність сучасних ІКТ у навчанні студентів англійською мовою. Теоретично обгрунтовано основні лінгводидактичні можливості використання ІКТ у навчанні англійської мови. До основних сучасних лінгводидактичних можливостей ІКТ, що формують освітній потенціал, належать: якісно нова організація самостійної роботи студентів з акцентом на творчий пошук, самонавчання та активізацію пізнавальної діяльності; зручність і комфортність процесу навчання (значну частину навчального матеріалу можна вивчати у позакласний час, у зручний час, а дидактичні матеріали постійно доступні в мережі Інтернет); гнучкість і варіативність у виборі індивідуального шляху навчання студента; практично необмежений потенціал творчого педагогічного пошуку викладача у формуванні навчально-методичних матеріалів, курсів, моделей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-913.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74512 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського