РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000797867<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бурлаков В. О. 
Електрофізичні властивості тонкоплівкових структур феромагнетик-діелектрик-феромагнетик за міграції електропровідних домішок : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.18 / В. О. Бурлаков; Національна академія наук України, Інститут металофізики імені Г. В. Курдюмова. - Київ, 2020. - 20 c. - укp.

Уперше отримано НДО на ВАХ в тонкоплівкових системах Fe/MgO/(Fe+C), Fe/MgO/Ni та Fe/MgO/Co. Це досягалося завдяки забезпеченню неоднорідності товщини діелектрика під час виготовленя зразків та вибором металів з різною густиною електронних станів як верхнього та нижнього шару досліджуваної гетероструктури. Установлено, що струм, який протікає через отриманий контакт системи Fe/MgO/(Fe+C), стимулює процеси електроміграції вуглецю в залізі, що впливає на провідність і формування ВАХ системи. Розраховано величину ефективного коефіцієнта дифузії вуглецю в залізі під дією електричного струму, що внесок електроміграції на три порядки перевищує дифузію вуглецю в залізі за квазірівноважних умов. Установлено закономірність, чим вища диференційна провідність на початковій ділянці ВАХ, тим нижча напруга, за якої виникає область НДО. Тривале знаходження зразка системи Fe/MgO/Fe в атмосфері за кімнатної температури призводить до виникнення у нього випрямляючих властивостей. З експериментів на напівпровідникових підкладках р- та n-типу провідності визначено зміну роботи виходу електронів для контактів заліза за відповідних умов легування вуглецем.


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.21,022 + В379.271.25,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА446598 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського