РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000800181<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Прядко Ю. М. 
Особливості формування зернової продуктивності пшениці озимої з використанням сидеральних культур в умовах північного Степу України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / Ю. М. Прядко; Національна академія аграрних наук України, Інститут зернових культур. - Дніпро, 2017. - 20 c. - укp.

Досліджено процеси росту та розвитку рослин пшениці озимої та закономірності формування врожайності та якості зерна залежно від використання сидеральних культур. Вивчено особливості формування зернової продуктивності пшениці озимої при використанні озимих капустяних і бобових культур (ріпак, гірчиця та вика) як сидератів.Застосовано наступні наукові методи аналізу та синтезу: польового, експерименту, лабораторний, порівняльний, гіпотез, моделювання, статистичний та розрахунковий методи. Визначено оптимальний рівень мінерального живлення та строки сівби пшениці озимої при її вирощуванні після сидеральних культур. Доведено, що при вирощуванні пшениці озимої після ріпаку, гірчиці та вики озимих на сидерат найвищу урожайність, відповідно, 6,27; 6,06 та 6,31 т/га, а також рівень рентабельності виробництва – 155,2; 147,7 та 156,5% забезпечує сівба в середині третьої декади вересня (25 – 28 вересня) з внесенням мінерального добрива N30P30K30. Розробленоі агротехнічні прийоми вирощування пшениці озимої на зерно після озимих капустяних та бобових культур, як сидератів; з'ясована їх роль у формуванні зернової продуктивності культури порівняно з чорним паром в умовах північного Степу України.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-47 + П040.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА436715 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського