РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000800902<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ліманська Н. В. 
Удосконалення процесу планування ремонтно-профілактичних робіт / Н. В. Ліманська, С. В. Грибков // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2021. - 27, № 3. - С. 7-14. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено та проаналізовано методи використання мереж Петрі (МП) для оцінки роботоспроможності технічного обладнання технологічної лінії хлібокомбінату. Для аналізу адекватності обраної модифікації МП побудовано модель технологічної системи на основі роботи типової виробничої ліній. Зазначено, що для ефективного функціонування систем управління процесами з неповнотою знань про їх параметри та підтримки безпечної роботи в різних виробничо-технологічних ситуаціях доцільно забезпечити оцінку станів реальних виробничих систем. Існуюча стратегія запобігання ремонтів орієнтує ремонтні служби та органи управління на переважання операцій, які б запобігали ремонтам. Але ці заходи ускладнюються різним терміном служби однотипних деталей і процеси, що починаються після заміни деталей і вузлів, призводять до прискореного зносу та перерозподілу навантажень між знову встановленими та старими деталями. Множинні виникнення відмов, зниження строку служби відносно первинного в результаті надають не завжди однозначний ефект. Це часто призводить до підвищення витрат виробництва, знижуючи час роботи устаткування, підвищення ризику появи прихованих відмов через помилки монтажу. Спостерігається залежність кількості засобів на ліквідацію поломки елемента устаткування від швидкості виявлення ушкодження, адже кожна заміна деталей і вузлів має бути обгрунтована технічним станом і проводитися комплексно для ефективного відновлення працездатного стану механізму. Для практичної реалізації аналізу робочого процесу розроблено імітаційну модель роботи типової технологічної ліній хлібокомбінату, що надає змогу об'єктивно оцінити потребу в заміні частин устаткування та можливість проведення таких заходів без простоїв виробництва. У результаті апробацій підвержено ефективність використання застосування МП для створення формалізованої функціональної моделі процесів, також передбачається подальший її аналіз із використанням повномасштабного тренажера.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л83-5-083

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського