РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000802417<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Anita Kongor 
A mini-review on recent application of silver nanoparticles: intimicrobial potency and as sensor for antibiotics / Anita Kongor, Mohd Athar, Vinod Jain, Keyur Bhatt // Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології : зб. наук. пр.. - 2022. - 20, вип. 1. - С. 235-247. - Бібліогр.: 63 назв. - англ.

Нанотехнології використовують виняткові підходи для боротьби з бактеріальними інфекціями, що розкриває потенційну функцію біосистем і нанорозмірному рівні. У порівнянні з іонами аргентуму наночастинки срібла мають підвищену фізико-хімічну стійкість і низькі біотоксичні властивості. В даний час срібло використовується в (нано)медицині у вигляді наночастинок задля оптимізації своєї терапевтичної властивості для боротьби з інфекціями, викликаними мультирезистентними бактеріями. Ексклюзивне використання антибіотиків як лікарських засобів і виділення їх з організму інфікованої людини або тварин в каналізаційну систему призвело до стійкості щодо протимікробних препаратів. Підвищення стійкості до антибіотиків є ще однією серйозною загрозою, яка може призвести до пандемій. Таким чином, є нагальна необхідність розробки селективних і чутливих датчиків для зондування антибіотиків, особливо для запобігання небезпеки для здоров'я людини. Даний огляд вигороджує недавні досягнення наночастинок срібла, що стосуються двох взаємопов'язаних суб'єктів: застосування як терапевтичного засобу для контролю інфекцій; як датчики для виявлення антибіотиків. Описано хімію наночастинок срібла як датчика та бактерицидного агента. Основні проблеми було розроблено для появи наночастинок срібла в області виявлення антибіотиків і використання його для боротьби з бактеріальними інфекціями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р.с03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72631 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського