РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000802457<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мазаракі А. А. 
Характеристика публічно-приватного партнерства як ефективної форми інвестиційного забезпечення сфери туризму в Україні / А. А. Мазаракі, К. Г. Антонюк // Бізнес Інформ. - 2021. - № 10. - С. 50-56. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - характеристика публічно-приватного партнерства (ППП) як ефективної форми інвестиційного забезпечення сфери туризму в Україні. Даний вид співпраці державного та публічного секторів є поширеним у країнах Європи, але для України дана співпраця є абсолютно новою та використовується в досить вузькому спектрі. Зокрема, ППП найчастіше використовується в діяльності очищення, розподілу води, видобутку та транспортування газу, і всього 2 % угод ППП пов'язані з галуззю туризму. Даний відсоток угод у сфері туризму є дуже мізерним порівняно з країнами Європи, тому ППП є актуальним питанням для дослідження та впровадження в життя. Так, створення спеціальних економічних зон туристично-рекреаційного типу є надзвичайно перспективним, оскільки дозволяє сформувати міцний туристичний кластер, який функціонує задля розвитку туризму області, регіону, країни, з метою задоволення потреб туристів, отримання прибутку та розвитку внутрішнього туризму. Механізм формування спеціальних економічних зон туристично-рекреаційного типу (СЕЗ ТРТ), або туристичного кластера, на умовах ППП з метою інвестиційного забезпечення сфери туризму має свої особливості та потребує покрокового контролю та організації, а ці функції повинні здійснюватися як державним, так і приватним сектором. Загалом, така форма співпраці є ефективною, має синергетичний ефект та є вигідною для всіх учасників ППП, забезпечуючи високий розвиток інфраструктури, сфери послуг і супутніх галузей економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)21,02 + У9(4УКР)424.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського