РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000802504<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Das S. 
Compact dual wideband open-ended ring shaped slot loaded printed monopole antenna fof X band applications = Компактна подвійна широкосмугова відкрита кругова несиметрична друкована антена з щілинним завантаженням для додатків X-діапазону / S. Das, B. K. Paul, M. E. Ghzaoui, S. Lakrit, K. Chakraborty // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2021. - 13, № 3. - С. 03001-1-03001-4. - Бібліогр.: 12 назв. - англ.

Розглянуто малобюджетну подвійну несиметричну мікросмугову антену зі зміщеним живленням. Пропоновану антену розроблену з використанням недорогої підкладки з матеріалу fr-4 товщиною 1,6 мм і відносною діелектричною проникністю 4,4. Проектування та аналіз запропонованої моделі антени було виконано з використанням програмного забезпечення HFSS. Вставивши перевернуту металеву структуру в квадратну щілину у патчі і частково її заземливши, можна одержати дводіапазонну антену з надзвичайно високою пропускною здатністю верхньої смуги. У роботі представлено комплексний аналіз характеристичних параметрів (S11, коефіцієнта підсилення, діаграми спрямованості), включаючи розподіл поверхневого струму запропонованої антени. Прототип виготовленої. У роботі розглягуто малобюджетну подвійну несиметричну мікросмугову антену зі зміщеним живленням. Пропоновану антену розроблено з використанням недорогої підкладки з матеріалу fr-4 товщиною 1,6 мм і відносною діелектричною проникністю 4,4. Проектування та аналіз запропонованої моделі антени було виконано з використанням програмного забезпечення HFSS. Вставивши перевернуту металеву структуру в квадратну щілину у патчі і частково її заземливши, можна одержати дводіапазонну антену з надзвичайно високою пропускною здатністю верхньої смуги. У роботі представлено комплексний аналіз характеристичних параметрів (S11, коефіцієнта підсилення, діаграми спрямованості), включаючи розподіл поверхневого струму запропонованої антени. Прототип виготовленої антени має привабливі компактні розміри <$E22~times~19~times~1,6> відпоідно для нижньої і верхньої смуг. Виміряні пікові коефіцієнти підсилення в двох робочих діапазонах становлять 3,0 та 4,3 дБі, відповідно. Результати вимірювань є загальноприйнятими і узгоджуються з результатами моделювання і, отже, підтверджують доцільність концепції дизайну. Запропонована антена задовольняє вимоги до смуг пропускання для систем INSAT (4,4 - 4,8 ГГц) та мікрохвильових X-діапазонів (8 - 12 ГГц). Компактні розміри, низька вартість, проста несиметрична конфігурація, дводіапазонні резонансні характеристики, широка смуга пропускання, гарний коефіцієнт підсилення та стабільні діаграми спрямованості є перевагами розробленої антени.


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського