РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000802519<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Sohtun P. 
Oxidative synthesis of activated carbon from low-grade Indian tertiary coal and its chemical characterization = Окислювальний синтез активованого вуглецю із низькосортного індійського третинного вугілля та його хімічні характеристики / P. Sohtun, M. Bora, R. Kataki, B. K. Saikia // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2021. - 13, № 3. - С. 03016-1-03016-4. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Вуглецеві матеріали мають унікальні структурно-хімічні властивості, тому є привабливими для застосування в різних галузях. Вугілля доступне в достатку і є недорогим джерелом енергії. Вугілля також є основним джерелом вуглецю, який можна використовувати як прекурсор для одержання вуглецевих продуктів з доданою вартістю і, таким чином, підвищити його ефективне використання на стійкій основі. У дослідженні активований вуглець готували з третинного вугілля, одержаного з північно-східного регіону Індії. Процес підготовки складався з попередньої обробки вугілля шляхом окиснення з подальшим просоченням змішаними лугами і карбонізацією за <$E600~symbol Р roman C>. Синтезовані зразки було охарактеризовано за допомогою наближеного та елементного аналізу, аналізу сірки, аналізу площі поверхні та розміру пор, просвічуючої електронної мікроскопії (TEM), інфрачервоної спектроскопії з перетворенням Фур'є (FTIR) та аналізу порошкової рентгенівської дифракції (XRD). Результати показують, що одержаний активований вуглець має покращену питому площу поверхні та розмір пор після хімічної активації і має аморфну, мікромезопористу природу. Таким чином, низькосортне індійське третинне вугілля є потенційним джерелом для одержання вуглецевих продуктів з високою доданою вартістю на основі активованого вуглецю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л762.224 + Л113.222-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського