РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000802527<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Uddin N. 
An advanced method to fuzzy logic based on hybrid renewable power optimization, real time application = Вдосконалений метод нечіткої логіки, заснований на гібридній оптимізації поновлюваних джерел енергії, застосування в реальному часі / N. Uddin, S. Islam, Y. Wu, T. Ch. Mallick, M. F. Hossain, I. Mozumder, A. Mamun // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2021. - 13, № 3. - С. 03024-1-03024-5. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Обговорено аспект стосовно оптимального виробництва та належного управління енергією, яка виробляється з різних поновлюваних джерел енергії та акумуляторних батарей для громади Rohingya (Teknaf, Cox's Bazar, Bangladesh). Виробляючи 210 одиниць електроенергії на добу, люди з кількох сімей можуть задовольнити свої потреби у навантаженні, використовуючи комбінацію сонячної енергії, енергії вітру та біомаси. Спочатку використовувалося програмне забезпечення HOMER для оптимізації кількості відновлюваної енергії та необхідних батарей на основі різних вхідних параметрів для ефективної оптимізації управління енергоспоживанням. Потім застосовувався контролер нечіткої логіки для належної системи оптимізації управління енергоспоживанням, в якій надане нечітке правило може виконувати нелінійні функції, які використовуються з його власним інтелектом. Нечіткі правила призначено не тільки для роботи в будь-який час доби, але і для використання батарей після задоволення потреби у навантаженні, коли поновлюваних джерел енергії мало. Було одержано оптимальні та контрольовані результати, які дуже ефективні при використанні звичайного методу. Тим часом, нечіткі правила показують, що існує належна кореляція між виробництвом енергії і зарядом-розрядом батареї, фіктивним навантаженням і потребами у навантаженні, що, у свою чергу, знижує зайві втрати енергії.


Індекс рубрикатора НБУВ: З15 + З251.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського