РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000802565<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лаповська С. Д. 
Щодо застосування базальтової мікрофібри для підвищення міцнісних характеристик теплоізоляційного автоклавного газобетону / С. Д. Лаповська // Ресурсоеконом. матеріали, конструкції, будівлі та споруди : зб. наук. пр.. - 2020. - Вип. 38. - С. 214-225. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Наведено результати досліджень щодо дисперсного армування теплоізоляційного автоклавного газобетону (АГБ) базальтовою мікрофіброю, модифікованою силіцидом цирконію. Мета роботи - отримання АГБ зниженої густини з підвищеними характеристиками міцності, зокрема на розтяг і вигин. Застосування базальтової мікрофібри для армування міжпорових перегородок дозволяє створити структурний зміцнюючий каркас ніздрюватобетонного масиву, і, таким чином, стабілізувати основні характеристичні властивості АГБ - міцність та середню густину, підвищити опір розтягуючим напруженням, підвищити тріщиностійкість, знизити усадочні явища та крихкість матеріалу. Проаналізовано результати, отримані з використанням різних видів базальтової мікрофібри для армування АГБ густиною 150 кг/м<^>3. Визначено, що найбільшу хімічну та термічну стійкість в умовах автоклавної обробки має фібра на основі базальту, модифікованого силіцидом цирконію. Встановлено, що введення базальтової мікрофібри до складу ніздрюватобетонної суміші позитивно впливає на спучування масивів та швидкість набору пластичної міцності. Введення до складу ніздрюватого бетону базальтової мікрофібри дозволяє підвищити його міцнісні характеристики при збереженні значення середньої густини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.742

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського