РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000803330<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Huang K. P. 
Numerical simulation of densification of heterogeneous random powder particles with non-equal diameter = Чисельне моделювання процесу ущільнення неоднорідних випадкових порошкових частинок різного діаметру / K. P. Huang, F. Z. Wang, M. J. Zhao, Y. B. Wang // Порошкова металургія. - 2021. - № 1/2. - С. 11-26. - Бібліогр.: 28 назв. - англ.

Створено математичну модель випадкових 3D частинок за допомогою додатка Python з метою дослідження поведінки неоднорідних порошкових частинок різного діаметра за ущільнення під тиском. Інтерфейс Python, зарезервований програмним забезпеченням скінчених елементів Marc, було застосовано для компіляції відповідних командних файлів та зв'язування їх для проведення числового моделювання ущільнення частинок порошку. За результатами аналізу з'ясовано принципи розподілу частинок, їх деформації і вузлових потоків. Досліджено вплив параметрів частинок, температури ущільнення і коефіцієнта тертя на відносну густину пресовок. Результати моделювання показали, що частинки порошку в порожнині прес-форми розташовуються у формі спіралі. Частинки міді утворюють увігнуті і циліндричні дуги в контактних точках, а вузли рухаються зверху донизу і від центру до периферії. Деформація частинок порошку Cr в цілому не очевидна. У процесі пресування деформація частинок залежить від їх розміру: чим більше частинка порошку, тим більша її деформація. За підвищення температури у порожнині відносна густина зменшується. Чим більше тертя в порожнині, тим вище відносна густина, але після досягння певного значення вона зменшується. Відносна густина пресовок може бути значно збільшена за рахунок більшого розміру частинок порошку, більш високої температури у порожнині і певного значення сили тертя. Результати експериментів підтверджують точність моделювання, що є важливим орієнтиром для числового моделювання випадкового ущільнення частинок. Одержані результати є теоретичною основою для подальшого підвищення густини і властивостей різнорідних металевих пресовок з домішками.


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.4-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського