РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000803802<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Літіченко О. Д. 
Ідеї трудового виховання дітей дошкільного віку в педагогічній пресі (50 - 80-ті роки XX століття) : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.01 / О. Д. Літіченко; Київський університет імені Бориса Грінченка. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Науково обґрунтовано розвиток ідей трудового виховання дітей дошкільного віку в педагогічній пресі України в 50 – 80-х рр. ХХ ст. На основі історико-педагогічного аналізу вперше цілісно досліджено й охарактеризовано періоди та етапи розвитку ідей трудового виховання дітей дошкільного віку на шпальтах педагогічної преси в хронологічних межах дослідження. Визначено та розкрито ідеї трудового виховання дітей дошкільного віку на сторінках педагогічної преси в різні періоди: 1959 – 1973 – трудове виховання у взаємозв'язку з моральним вихованням, 1973 – 1984 – ідея всебічного гармонійного розвитку дошкільників у трудовій діяльності, 1984 – 1989 – ідея виховання особистості в творчій діяльності. Виокремлено ідеї трудового виховання дітей дошкільного віку, що заслуговують на увагу, додаткове вивчення й адаптацію в сучасній системі дошкільної освіти в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч411.351 г(4УКР)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА437493 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського