РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000804138<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Korol M. 
The banking system of the UK: analysis and modelling = Банківська система Великої Британії: аналіз і моделювання / M. Korol, O. Bazhenova, I. Korol, V. Bazhenov, Yu. Yarmolenko, N. Vasylets // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр.. - 2021. - Вип. 6. - С. 43-55. - Бібліогр.: 30 назв. - англ.

Мета роботи - аналіз банківської системи Великої Британії. Показано, що її банківський сектор є достатньо різноманітним і водночас олігополістичним. Вихід цієї країни з ЄС уже негативно вплинув на основні банківські показники. Крім того, невизначеність у банківському секторі та серед бізнес-спільноти, безумовно, є дуже високою. Це означає, що банкам доведеться працювати над потенційними та альтернативними результатами залежно від їхнього розвитку, а вплив Brexit на банки та банківську діяльність у Великобританії визначатиметься як угодами на урядовому рівні, так і реакцією окремих фірм на зміни умов діяльності. Водночас реалії банківського середовища після кризи 2008 - 2009 рр. означають, що потрібно не лише посилити ринкову дисципліну, а й уникати надмірного розповсюдження та диверсифікації комерційних банків і концентрації банківської системи. Посткризове середовище характеризується зменшенням кількості комерційних банків у Великобританії. Однак скорочення кількості банків не перешкоджає зростанню вартості активів банківської системи та поліпшенню їхньої якості. Досліджено вплив кризи 2008 - 2009 рр. на функціонування банківської системи Великобританії (позики грошово-кредитним фінансовим установам, позики монетарним фінансовим установам, позики немонетарним фінансовим установам, позики центральному урядові, депозити грошово-кредитних фінансових установ, депозити немонетарних фінансових установ, депозити центрального уряду). Для цього побудовано систему із шести векторних моделей авторегресії. Результати моделювання засвідчили, що всі змінні мають подібну динаміку після кризового шоку, за винятком депозитів центрального уряду. Нівелювання впливу цього шоку характерна для більшості показників, починаючи з четвертого року. Спостерігається тільки збільшення депозитів центрального уряду, починаючи з другого року після шокової дії. Інші змінні не реагують на кризовий шок.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4ВЕЛ)262.10

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського