РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000804790<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лазарєв А. П. 
Механізм проведення слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / А. П. Лазарєв; Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. - Харків, 2018. - 18 c. - укp.

Розкрито та теоретично обґрунтовано окремі правові положення процедури та механізму проведення слідчих (розшукових) дій. Теоретично обґрунтовано розподіл стадії кримінального провадження на окремі етапи. Запропоновано теоретичну модель правових відносин між учасниками кримінального провадження. Розкрито процесуальний статус учасників кримінального провадження, що беруть участь у їх проведенні. Вказано на теоретичні прогалини та практичні недоліки під час встановлення процесуальних і процедурних елементів, що пов’язані з прийняттям процесуального рішення проведення слідчих (розшукових) дій. Доведено, що слідчі (розшукові) дії повинні бути зафіксовані за процесуальною формою, а саме у протоколі, на носії інформації, на якому за допомогою технічних засобів зафіксовано процесуальні дії; у журналі судового засідання. Розкрито вимоги проведення слідчих (розшукових) дій у кримінальному процесі. Доведено, що завдання проведення слідчих розшукових дій полягають у встановленні події кримінального правопорушення. Слідчий, прокурор повинні встановити склад кримінального злочину за чинним КК України та визначити форму вини, мотив, мету вчинення кримінального правопорушення. Розкрито основні аспекти розвитку оперативно-розшукової діяльності у кримінальному провадженні. Визначено положення процесуальної діяльності слідчого судді на стадії досудового провадження у випадку розгляду клопотання слідчого, прокурора про проведення слідчих (розшукових) дій, які тимчасово обмежують процесуальні права та свободи учасників кримінального процесу. Визначено, що перший елемент прокурорського нагляду передбачається у формі процесуального керівництва під час проведення слідчих (розшукових) дій. Другий - процесуальні права та обов’язки прокурора - під час контролю за виконанням процесуальних рішень слідчого.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА437601 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського