РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000805302<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Vasylyev M. O. 
Microstructure of Co - Cr dental alloys manufactured by casting and 3D selective laser melting = Мікроструктура стоматологічних стопів Co - Cr, виготовлених методом лиття та 3D-селективного лазерного топлення / M. O. Vasylyev, B. M. Mordyuk, S. M. Voloshko, P. O. Gurin // Progress in Physics of Metals. - 2022. - 23, № 2. - С. 337-359. - Бібліогр.: 54 назв. - англ.

В огляді проаналізовано мікроструктуру зразків комерційних стоматологічних стопів Co - Cr - (Mo, W), виготовлених за допомогою технології 3D-цифрового селективного лазерного топлення (SLM), що є найперспективнішою серед новітніх технологій адитивного виробництва, яких використовують для виготовлення металевих виробів у стоматології. У зв'язку з цим головною метою є порівняння мікроструктур металевих зуботехнічних виробів, виготовлених за двома технологіями виробництва, а саме, звичайним литтям та SLM. Розглянуто останні дослідження, опубліковані впродовж періоду 2013 - 2022 рр. Мікроструктура оцінювалася за допомогою оптичної мікроскопії (ОМ), сканувальної електронної мікроскопії з енергодисперсійною Рентгеновою спектроскопією (SEM-EDS), Рентгенової дифрактометрії (XRD), аналізу дифракційної картини зворотнього розсіяння електронів (EBSD) та атомно-силової мікроскопії (ACM). Аналіз мікроструктури уможливлює зробити висновки щодо придатності технології SLM для стоматологічних застосувань. Показано, що мікроструктура дентальних стопів Co - Cr залежить від хімічного складу зразків, а також від параметрів застосованої технології виготовлення. Експериментальні результати довели, що, на відміну від литих зразків, зразки SLM демонструють поліпшену мікроструктуру за рахунок повного локального топлення та швидкого твердіння. Крім того, технологія SLM зводить до мінімуму залишкові дефектність і поруватість. В результаті SLM уможливлює формування щільного матеріалу з однорідною дрібнозернистою мікроструктурою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р66 с0 + К290.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23022 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського