РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000805815<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ashok Kumar S. 
Analysis of junctionless nanowire transistor with heterojunction, metal nitride and dual metal gate = Аналіз безперехідного транзистора на основі нанодротів з гетеропереходом, нітридом металу та подвійним металевим затвором / S. Ashok Kumar, J. Charles Pravin // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2021. - 13, № 5. - С. 05014-1-05014-4. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Зосереджено увагу на характеристиках безперехідного (JL) багатоканального SOI транзистора на основі нанодротів. Його було проаналізовано під впливом різних деформацій для покращання продуктивності. Замість одного каналу, за допомогою концепції Multi Bridge Channel (MBC), два канали було включено в JL структуру нанодротів. Крім того, для вдосконалення JL пристрою було використано три методи. Перший - концепція подвійного металевого затвору (DMG), другий - гетероперехід (карбід кремнію (SiC) використано як матеріал стоку/витоку), і третій - нітрид металу. За допомогою цих трьох методів було збільшено мобільність, а також керуючий струм. Порівняння вольтамперних (I - V) характеристик було проведено між DMG та одинарним металевим затвором, DMG та одинарним метал-нітридним затвором за допомогою комп'ютерного симулятора Sentaurus Technology Computer Aided Design (TCAD). Результати було відкалібровано з використанням фізичних моделей, таких як залежна від температури модель транспорту носіїв (дрейфова дифузія), модель градієнта густини, модель мобільності та рекомбінаційна модель Шоклі - Ріда - Холла. Інтеграція гетеропереходу в DMG та одинарний метал - нітридний затвор покращила продуктивність обох пристроїв, але останній показав на 6 % кращу продуктивність, ніж DMG з гетеропереходом. У всіх пристроях коефіцієнт підпорогових коливань (SS) складає майже 60 мВ дек<^>-1, що є майже ідеальним значенням.


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського