РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000805827<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Buketov A. V. 
Epoxy nanocomposites with increased hydroabrasive wear resistance for use in vehicles = Епоксидні нанокомпозити з підвищеною гідроабразивною зносостійкістю для використання у транспортних засобах / A. V. Buketov, V. M. Husiev, A. G. Kulinich, S. V. Yakushchenko, S. O. Smetankin, V. V. Sotsenko, K. Yu. Yurenin // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2021. - 13, № 5. - С. 05026-1-05026-5. - Бібліогр.: 21 назв. - англ.

Обгрунтовано, що важливою експлуатаційною властивістю засобів транспорту, яка визначає їх довговічність і ресурс роботи, є зносостійкість (що визначається інтенсивністю спрацювання) в умовах дії гідроабразиву. У цьому плані актуальним для відновлення деталей є використання полімерних, у тому числі і епоксидних, композитів та захисних покриттів на їх основі. Розроблено матеріал на основі модифікованої 4-амінобензойною кислотою епоксидної матриці, наповненої активними дисперсними частками у вигляді синтезованої порошкової титано-алюмінієвої суміші (Ti (70 %) + Al3Ti (15 %) + Ti3AlC2 (15 %)) (d = 5 - 18 нм) і порошкової суміші (TiH2 (65 %), FeSiMn (30 %), B4C (5 %)) (d = 63 мкм), а також дискретних вуглецевих волокон FC - H (d = 9 - 11 мкм, l = 20 - 30 мкм) за оптимального вмісту, який має кращі показники інтенсивності зношування в умовах дії гідроабразиву у порівнянні з відомими світовими аналогами. Це є свідченням необхідності використання розробленого матеріалу для підвищення гідроабразивної зносостійкості деталей водного транспорту, які експлуатуються в умовах впливу механічних навантажень та підвищених температур. Впровадження розробленого захисного покриття на транспорті надає змогу зменшити інтенсивність спрацювання до дії гідроабразиву деталей у 2,4 - 3,6 разу, а періодичність відновлення дефектних ділянок деталей у 2,0 - 2,5 разу.


Індекс рубрикатора НБУВ: О42-083-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського