РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000805835<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Zahornyi M. M. 
Optical and photocatalytic activity of polyaniline/TiO2 composites with anatase and P25 nanoparticles = Оптична й фотокаталітична активність нанокомпозитів ПАН/TiO2 з наночастинками анатазу і P25 / M. M. Zahornyi, N. I. Tyschenko, A. V. Ragulya, O. M. Lavrynenko, A. M. Kasumov, A. K. Melnyk, O. V. Kuzma, A. I. Ievtushenko // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2021. - 13, № 5. - С. 05034-1-05034-6. - Бібліогр.: 25 назв. - англ.

У роботі поліанілін (ПАН) синтезовано на поверхні наночастинок TiO2 різної природи. Морфологію, розмір частинок, оптичну активність та фотокаталітичні характеристики одержаних матеріалів систематично вивчали за допомогою різних аналітичних методів. Ультрафіолетова і видима, EПР спектроскопії нанокомпозитів ПАН-TiO2 підтвердили фізичну взаємодію між полімером та наночастинками TiO2. За результатами ЕПР показано, що нанокомпозитний зразок m1, у якому ПАН зберігає більш упорядковану структуру, може покращити фотокаталітичну активність. Фотокаталітичні властивості нанокомпозитів ПАН-TiO2 досліджували шляхом деструкції фенолу (50 мг-л<^>-1) під УФ опроміненням. Результати показали, що деструкція фенолу відбувається максимально перші 10 хв для систем з P25 у порівнянні з системами анатазу. Встановлено, що максимальна швидкість деструкції V фенолу 4,2 %/хв характерна для зразку m1 (ПАН-TiO2-P25). Показано, що поліанілінова плівка є сенсибілізатором під час УФ опромінення. Фотокаталітичний ефект ПАН-TiO2 пояснюється синергетичним ефектом між ПАН і TiO2, що сприяє ефективності міграції фотогенерованих носіїв на міжфазній границі ПАН-TiO2 (EПР). Математичний аналіз ілюструє швидкість деградації фенолу за рахунок кривих з поліномами 4 і 6 степенів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського