РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000806040<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Іванець Т. М. 
Трансформація партійної системи Японії : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / Т. М. Іванець; Маріупольський державний університет. - Маріуполь, 2018. - 22 c. - укp.

Проаналізовано трансформаційні процеси в партійній системі Японії у 2009 - 2017 роках. Охарактеризовано основні теоретичні підходи до вивчення партійних систем. Досліджено існуючі типології партійних систем та партій. Вивчено взаємозв'язок між партійною та виборчою системами країни. На основі узагальнення досвіду науковців розроблено власний підхід до визначення понять "партійна система" та "політична партія". Досліджено рівень наукової розробки та джерелознавчу базу питання трансформації партійної системи Японії. Охарактеризовано партійну систему Японії напередодні виборів до Палати Представників 2009 року. Визначено та систематизовано основні чинники, які вплинули на її формування. Проаналізовано нормативно-правові акти, які склали правову базу діяльності політичних партій. Вивчено їх специфіку, основні поправки, які вносилися до цих законів, причини та передумови, які сприяли їх прийняттю. З'ясовано характерні особливості японської партійної системи у 2009 році та досліджено передумови розвитку у ній трансформаційних процесів. Визначено фактори, під впливом яких відбувалася трансформація партійної системи Японії. Проаналізовано політичні програми ключових парламентських партій Японії та особливості їх еволюції як прояв трансформаційних процесів. Охарактеризовано якісно нові правопопулістські партії, досліджено передумови їх виникнення, визначено їх характерні особливості та вплив, який вони здійснювали на японську партійну систему. Проаналізовано останні вибори до Палати Радників 2016 року та Палати Представників 2017 року. Охарактеризовано політичні сили, які потрапили до Парламенту за результатами цих виборів, їх політичні програми та ідеологічне спрямування. Визначено нові тенденції, які спостерігаються у розвитку партійної системи Японії, та можливі напрями її подальшої трансформації. Розглянуто можливість використання досвіду японської партійної системи в Україні. Розроблено рекомендації для українських політичних партій, органів законодавчої та виконавчої влади, місцевого самоврядування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф69(5ЯПО)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА437379 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського