РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000806230<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ієвлєв М. Г. 
Автоматизоване управління режимами прокатки на товстолистових станах / М. Г. Ієвлєв // Мат. машини і системи. - 2020. - № 4. - С. 95-112. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Представлено показники якості прокату і процесу прокатки, які визначають ефективність функціонування товстолистового стана. Названі цілі автоматизованого управління прокаткою, які полягають у досягненні оптимального співвідношення згаданих показників, а при можливості поділу каналів управління - в досягненні найкращих значень кожного з наведених вище показників. Управління режимами прокатки (обтисненнями за пропусками, швидкостями, охолодженням) забезпечує основний ефект у формуванні показників якості прокату і процесу прокатки. Наведена постановка задачі автоматизованого управління прокаткою. Вибір показника, що оптимізується в задачі автоматичного управління прокаткою, обумовлюється його економічною значимістю, характером взаємозв'язку з технологічними параметрами та управліннями. Одним із найбільш економічно значущих для товстолистових станів є коефіцієнт витрати металу заготовки на тонну прокату або вихід придатного, який залежить від точності реалізації заданих геометричних розмірів прокатаної смуги. Наведено формулювання задачі забезпечення мінімального значення відхилень у товщині (ширині) смуги від заданого значення. Сформульовано задачу оптимізації по одному із трьох показників процесу прокатки: еквівалентному моменту головного приводу, витратам електроенергії на прокатку і тривалістю циклу прокатки, які визначаються всім ходом циклу прокатки, тобто застосовуваною стратегією управління. Описано принципи розв'язання задачі автоматичного управління режимами прокатки. Розглянуто стратегії управління прокаткою, що використовуються є АСУ ТП товстолистових станів. Описано методи побудови математичних моделей для АСУ ТП товстолистових станів, а також їх адаптації.


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.5-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського