РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000806535<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лазирський В. О. 
Клініко-експериментальне обґрунтування вибору реконструктивно-відновних операцій після комбінованої гастректомії : автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.03 / В. О. Лазирський; Харківський національний медичний університет. - Харків, 2019. - 40 c. - укp.

Увагу присвячено поліпшенню результатів лікування пацієнтів на ускладнений МПРШ (місцевопоширений рак шлунка) шляхом удосконалення існуючих і розробки нових методів хірургічного лікування, а також індивідуалізації тактики лікування на основі вивчення причин незадовільних результатів лікування, визначення характеру розповсюдженості пухлини шлунка, розробки алгоритму та двохетапної хірургічної тактики лікування, прогнозування ризику виникнення патологічних післягастректомічних синдромів. Наведено результати експериментальних досліджень з відтворенням моделі артефіціального шлунка та подальшим вивченням морфологічного стану ілеоцекального сегмента кишечника та стравоходу, що відображають розвиток процесів адаптації в трансплантаті в різні терміни після гастропластики й визначають можливість використання ілеоцекального сегмента кишечника на реконструктивному етапі після комбінованої гастректомії. На великому клінічному матеріалі представлено варіанти перебігу ускладнень МПРШ: гострої шлункової кровотечі, стенозу та перфорації пухлини шлунка та їх поєднання. Визначено тактичні підходи в пацієнтів даної категорії з пріоритетним застосуванням мініінвазивних технологій на першому етапі хірургічного лікування. Запропоновано радикальні комбіновані операції при різних видах місцевого розповсюдження раку шлунка. Акцентовано, що застосування розроблених комбінованих операцій з резекцією підшлункової залози, печінки, товстої кишки, стравоходу, а також мультивісцеральних резекцій дозволило знизити кількість паліативних і симптоматичних операцій з 70,8 % до 27,2 % і підвищити радикальність лікування з 29,2 % до 72,8 %. Визначено місце різновидів реконструктивно-відновних операцій на відновлювальному етапі після комбінованої гастректомії залежно від об'єму резекції сусідніх органів, тяжкості стану хворого, ступеня порушення показників гомеостазу та схильності до розвитку патологічних післягастректомічних синдромів. Доведено, що при розповсюдженості пухлини шлунка на ободову кишку, що потребує комбінованої гастректомії, на відновлювальному етапі методом вибору реконструкції травного тракту є гастропластика ілеоцекальним сегментом кишечника.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.2-59 + Р457.445.22-86

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438105 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського