РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000806616<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Липян Є. В. 
Вдосконалення процесів отримання методами електророзрядного синтезу карбідотитанових твердих сплавів для ріжучого інструменту : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.01 / Є. В. Липян; Херсонська державна морська академія. - Херсон, 2018. - 24 c. - укp.

Вивчено одержання матеріалу з поліпшеними експлуатаційними властивостями - карбідотитанових безвольфрамових твердих сплавів із залізною зв'язкою. Розроблено й уперше реалізовано метод синтезу карбідотитанових твердих сплавів у дві стадії, досліджено та науково обґрунтовано управління процесами структуро- та фазоутворення частинок порошкових композицій при їх високовольтному електророзрядному синтезі у гасі. Досліджено вплив зв'язку властивостей синтезованих порошкових композицій із фізико-механічними характеристиками одержуваних матеріалів. Установлено зв'язок властивостей порошкової шихти, одержаних високовольтною електророзрядного обробкою, та компактованих іскро-плазмовим спіканням карбідотитанових твердих сплавів. Зазначено, що зі збільшенням питомої енергії обробки порошкової суміші від 4,5 до 18 МДж / кг у спечених з неї матеріалів зменшується втрата маси при абразивному зносі від 3,1 до 1,5 г / км і збільшується твердість від 82,0 до 84,0 HRA, а динамічна міцність перевищує 1250 МПа, і зразки не руйнуються при швидкостях деформування від ~ 400 до ~ 800 с-1. Розроблені безвольфрамові карбідотитанові тверді сплави впроваджено на підприємстві та у навчальному процесі.


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА437976 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського