РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000806799<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

Атамась А. І. 
Застосування моделюючого комп'ютерного середовища для здійснення навчальних демонстрацій та виконання лабораторних робіт / А. І. Атамась // Наук. зап. Малої акад. наук України : зб. наук. пр.. - 2021. - № 2/3. - С. 11-22. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Навчальні демонстрації, лабораторні, а також навчальні дослідницькі роботи є важливою складовою сучасної шкільної освіти і STEM-освіти. Демонстрації, лабораторні, дослідницькі роботи з фізичного та фізико-технічного напряму зазвичай виконуються із застосуванням певного обладнання, до складу якого входять об'єкти досліджень і вимірювальні прилади. Деякі демонстрації і лабораторні роботи (зокрема з розділів "Електродинаміка" й "Електромагнітні коливання та хвилі") можуть бути виконані із застосуванням віртуальних об'єктів і вимірювальних приладів за допомогою моделюючого комп'ютерного середовища, наприклад "Multisim 11.0". Запропонований підхід продемонстровано на прикладах здійснення навчальної демонстрації з фізики "Вільні електромагнітні коливання низької частоти в коливальному контурі" і лабораторної роботи "Дослідження електричного кола з напівпровідниковим діодом". Автором здійснено відтворення зазначеної навчальної демонстрації і лабораторної роботи із застосуванням реальних об'єктів та вимірювальних приладів, після чого - їх моделювання в моделюючому комп'ютерному середовищі NI "Multisim 11.0". Порівняння результатів, отриманих в реальних і віртуальних експериментах, свідчить про їх ідентичність, що є підставою для використання моделюючого комп'ютерного середовища в освітньому процесі. Демонстраційна модель коливального контуру була доповнена для отримання не лише осцилограми напруги, прикладеної до його елементів, а й осцилограми струму в ньому, що дає змогу додатково продемонструвати зсув фаз між напругою і струмом. Для лабораторної роботи "Дослідження електричного кола з напівпро відниковим діодом" запропоновано розвиток дослідницького характеру, що полягає в отриманні вольт-амперних характеристик інших компонентів (або їх комбінацій) за допомогою інструменту IV-Analysis, що є складовою середовища NI "Multisim 11.0".



Шифр НБУВ: Ж74206 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"

Промислова електроніка : навч. посіб.. Ч. 2 / уклад.: Г. О. Андрущак, І. П. Козярський, Е. В. Майструк. - Б.м., 2021. - 111 c. - Бібліогр.: с. 111 - укp.

Розглянуто принцип дії, характеристики, параметри та сфери застосування електронних напівпровідникових приладів. Описано побудову та роботу пристроїв інформаційної електроніки (підсилювачів напруги змінного та постійного струмів, імпульсних і цифрових пристроїв), виконаних на основі дискретних елементів та інтегральних мікросхем; пристроїв енергетичної електроніки (вентильних ведених мережею та автономних перетворювачів).


Індекс рубрикатора НБУВ: З85 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: В358802/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського