РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000807412<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Іванова Н. О. 
Психодіагностика мазохізму у процесі глибинного пізнання психіки майбутнім психологом : автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.07 / Н. О. Іванова; Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатськинаціональний університет імені Василя Стефаника". - Івано-Франківськ, 2018. - 22 c. - укp.

Доведено спроможність психодинамічної парадигми, у форматі, на якій базується використаний метод активного соціально-психологічного пізнання (далі - АСПП), що спроможній забезпечити пізнання глибинних витоків мазохізму, як і нівелювання його деструктивних наслідків, що позначаються на особистісно-професійній готовності майбутнього психолога до фахової діяльності. Досліджено глибинні передумови виникнення мазохізму, які повꞌязані з едіпальними залежностями субꞌєкта та їхніми наслідками: почуттям вини, тенденції "до психологічної смерті", "психологічним імпотуванням", "самодепривуванням", самопокаранням. Розглянуто Мазохізм як парадоксальний спосіб вирішення "незавершених справ дитинства", що зумовлені порушенням взаємин із первинними лібідними обꞌєктами (батьками). Розкрито особливості процесуальної психодіагностики, що спирається на спонтанність поведінки учасників АСПП, діалогічну взаємодію та інтерпретацію поведінкового матеріалу в його сукупності. Зазначено, що основу доказової бази в роботі представляють стенограми діагностико-корекційної роботи з майбутніми психологами та їх структурно-семантичний аналіз. Доведено необхідність здійснення глибинної психокорекції як обовꞌязкової передумови становлення майбутнього психолога шляхом виявлення в його психіці деструктивних тенденцій з мазохістичним ухилом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю948.43-953.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА439220 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського