РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000807768<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

Лобода С. М. 
Роль та місце взаємооцінювання в навчанні студентів технічних спеціальностей / С. М. Лобода, П. Ю. Родіонов // Наук. зап. Малої акад. наук України : зб. наук. пр.. - 2022. - № 2. - С. 67-72. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто можливість імплементації взаємооцінювання студентів у навчальний процес як інструменту підвищення якості освітнього процесу. Для кращого розуміння особливостей навчання студентів технічних напрямів надано огляд організації освітнього процесу зі спеціальності 186 "Видавництво та поліграфія". Як особливість цієї спеціальності пропонується розглядати широке використання інформаційних технологій, велику кількість лабораторних робіт, складність використання уніфікованих тестів для оцінювання результатів студентів через комплексність завдань, значне різноманіття онлайн-курсів, що можуть використовуватися в навчанні, а також можливість роботи студентів над реальними проєктами. Зважаючи на специфіку спеціальності і потреби студентів, які пов'язані з бажанням одержати якісний зворотний зв'язок для покращення якості виконаних робіт, пропонується використовувати взаємооцінювання як інструмент контролю знань і активізації пізнавальної діяльності студентів. Взаємооцінювання розширює горизонти мислення студентів, залучаючи їх до активної участі в навчанні через надання інструментів для відслідковування власного прогресу, а також допомагає студентам одержати досвід оцінювання виконаних робіт. З іншого боку, запровадження взаємооцінювання може утруднюватися недостатньою мотивацією студентів, що висуває нові виклики викладачам. Для досягнення максимального ефекту будь-які форми взаємооцінювання мають бути організовані в належний спосіб. Отже, взаємооцінювання за умови його належного впровадження виглядає перспективним інструментом для підвищення якості освітнього процесу. Надалі рекомендовано проведення дослідження серед студентів щодо ефективності зворотного зв'язку та взаємооцінювання.



Шифр НБУВ: Ж74206 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"

Договірне право : підручник : у 2 т.. Т. 1. Теорія цивільно-правового договору / С. Я. Вавженчук. - Харків, 2022. - 630 c. - Бібліогр.: с. 600-630 - укp.

Викладено основні положення правового регулювання договірних відносин. На основі норм цивільного, господарського законодавства України, основних міжнародних нормативно-правових актів, судової практики та юридичної доктрини розкрито основні положення та структуру договорів у приватному праві. Наведено правовий аналіз груп договорів, характеристику юридичної природи договірних відносин, склад і форму договірних правовідносин, механізму захисту та майнової відповідальності у разі порушення суб'єктивних договірних прав або обов'язків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)204 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: В358995/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського