РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000807780<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Голіяд І. С. 
Практичний досвід розвитку творчого потенціалу і креативності майбутніх учителів трудового навчання та технологій в умовах дистанційного навчання / І. С. Голіяд, В. А. Динько, М. А. Тропіна // Наук. зап. Малої акад. наук України : зб. наук. пр.. - 2022. - № 3. - С. 59-70. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Українці продовжують жити в умовах воєнного стану, захищаючи свій суверенітет, незалежність, територіальну цілісність. Пов'язані із цим події, що відбуваються на очах у людей, призводять до розладів психічного здоров'я у багатьох: втрачається продуктивність праці, виникають проблеми з мотивацією та концентрацією. Впровадження інформаційних технологій, стрімкий технологічний розвиток на фоні посилення нестабільності й невизначеності диктують певні вимоги до формування професійних якостей сучасної молоді, від яких залежить науково-технічний та соціально-економічний розвиток України, її стабільність та рівень добробуту. Нині, в часи стрімких змін, найбільш затребуваним і важливим є рівень творчої діяльності молоді, уміння позитивно мислити, оптимістично сприймати будь-яку ситуацію. Попри катастрофічні наслідки воєнних дій здобуття освіти й отримання знань залишається дуже актуальною проблемою. Сучасна вітчизняна освіта обумовлює потребу у творчих особистостях. Підготовка студентів педагогічних спеціальностей має грунтуватися на змісті навчання, адаптованого до сучасних змін у суспільному середовищі, а це вимагатиме від майбутніх випускників здатності створювати креативне середовище, мислити нестандартно, творчо, ініціативно, гнучко реагувати на професійні виклики сьогодення, а також володіти інструментами психолого-педагогічного впливу, які б їм допомагали готувати своїх учнів до реального життя. У цей неспокійний час практично кожен викладач переглядає свої цінності, наукові доробки, навчально-методичне забезпечення дисциплін і намагається знайти додаткові можливості для підвищення якості й ефективності навчального процесу. Наведено досвід організації освітнього процесу для майбутніх учителів трудового навчання та технологій в умовах дистанційного навчання, який полягає у творчому підході до викладання фахових дисциплін. Це буде корисно тим, хто прагне розвиватися, отримувати новий досвід, професійно зростати, викладати по-новому і бути в курсі сучасних тенденцій в освіті. Розвиток наукових основ технічної творчості, розроблення методики активізації творчого процесу, навчання основ інжинірингу і творчості в закладах вищої освіти в наш час є необхідністю. Тому дослідження здійснено на прикладі викладання нової дисципліни "інжиніринг та технічна творчість", яку ввели до освітньої програми підготовки студентів інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова освітнього рівня "бакалавр", спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) у 2021 р.



Шифр НБУВ: Ж74206 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського