РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000807995<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Двадцять сьома Всеукраїнська наукова конференція молодих істориків науки, техніки і освіти та спеціалістів за темою: "Молодь в історії науки і техніки: консолідація української нації" : матеріали конф. м. Київ, 22 квіт. 2022 р. / ред.: О. Я. Пилипчук, В. А. Вергунов, В. М. Гамалія, А. С. Литвинко, М. Р. Плющ, С. П. Руда, В. С. Савчук, В. М. Скляр, О. Г. Стрелко, Ю. О. Храмов; Національна академія наук України, "Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г. М. Доброва", державна установа, Українське товариство істориків науки, Рада молодих вчених Міністерства Освіти і Науки України, Державний університет інфраструктури та технологій, Асоціація працівників музеїв технічного профілю, "Київська фортеця", національний історико-архітектурний музей, "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", національний технічний університет України, Інститут біохімії імені О. В. Палладіна, Меморіальний музей О. В. Палладіна, "Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів", акціонерне товариство. - Київ : Талком, 2022. - 203 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ.

Вміщено матеріали, підготовлені молодими істориками науки, техніки і освіти, та окремими спеціалістами, в яких висвітлено найбільш актуальні проблеми історії та методології науки, техніки та освіти в Україні. Опубліковано також результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата історичних наук. Окреслено патентування як критерій оцінки внеску держави у науково-технічний прогрес. Доведено науковий підхід до збереження історичної спадщини в Україні. Подано інформацію про спорудження стратегічних залізниць. Розглянуто пам’яткоохоронну діяльність в контексті розвитку пам’яткознавства в Україні. Досліджено адміністративно-територіальний устрій та чисельність населення м. Харкова за матеріалами перепису населення 1926 року. Описано досягнення українських учених у ХІХ ст. Увагу приділено історії податкових реформ останньої чверті ХІХ ст. Охарактеризовано перспективи участі українських вчених у рамкових програмах ЄС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч213 я431(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА858632 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського