РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000809279<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Євдокимова Н. В. 
Моделі управління депозитними ресурсами комерційного банку : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / Н. В. Євдокимова; Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника". - Івано-Франківськ, 2019. - 20 c. - укp.

Розроблено комплекс математичних моделей формування та оптимізації структури депозитних ресурсів комерційних банків, орієнтованих на реалізацію інтеграційних процесів національної економіки України до вимог європейських стандартів. На підставі аналізу чинників формування власних ресурсів, що впливають на надійність і фінансову стійкість комерційних банків, обґрунтовано доцільність розробки і ухвалення управлінських рішень щодо комплексу питань, пов’язаних з пошуком і виявленням нових, суттєвих джерел капіталізації банків як за рахунок власних, так і залучених засобів на основі комплексу часткових моделей, які описують конкретну сферу діяльності банку, та агрегованих моделей, що відображають функціонування банку вцілому.Запропоновано моделі вибору оптимального способу залучення капіталу, які передбачають формування у формі ієрархії системи критеріїв для оцінки варіантів вибору, визначення коефіцієнтів відносної важливості (ваг) кожного з критеріїв, побудову узгоджених кількісних шкал, багатокритеріальну згортку або визначення агрегованих значень варіантів вибору джерел капіталу, як суми добутків оцінок, отриманих за узгодженими кількісними шкалами, і коефіцієнтів відносної важливості кожного з критеріїв, реалізація яких забезпечує формування оптимального депозитного портфеля і, як наслідок, ефективність депозитної політики комерційного банку. Побудовано моделі формування депозитних ресурсів комерційного банку в умовах поведінкової економіки, в рамках яких динаміка поведінки банку визначається оптимальним розподілом депозитних ресурсів між вибраними пропозиціями банку виходячи з критерію отримання максимуму депозитного доходу, причому готівкові вклади зосереджуються в банку на депозитному рахунку виходячи із умови отримання вкладниками прийнятних відсоткових доходів. Запропоновано підхід до прогнозування поведінки вкладників щодо рішення про пролонгацію депозитних вкладів в умовах нестійкої економіки з урахуванням темпів інфляції та розроблено відповідні моделі ймовірності пролонгації депозитів у контексті повернення довіри до термінових депозитів та їх пролонгації на основі використання дискретних марковських ланцюгів, що дало змогу розробити заходи для збереження та зростання депозитного портфеля комерційного банку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.51 в611 + У9(4УКР)262.181.34 в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА439381 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського