РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000809316<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Швиденко М. З. 
Інформаційні технології : навч. посіб. / М. З. Швиденко, О. М. Касаткіна, О. М. Швиденко; Національний університет біоресурсів і природокористування України. - Перевид., допов. і перероб.. - Київ : Ямчинський О. В., 2022. - 527 c. - укp.

Розглянуто особливості та можливості текстового редактору останньої версії Word 2016, зокрема режими перегляду документу, операції з фрагментами тексту, структуру вікна, як створювати нові текстові документи, різноманітні способи форматування документу, редагування та правопису, роботу з таблицями, малюнками, діаграмами та схемами, особливості робота з списками, колонками та колонтитулами. Розкрито можливості графічного редактора PowerPoint 2016, при цьому розглянуто основні мультимедійні формати, способи використання їх при створенні мультимедійних презентацій, анімаційні та інтерактивні особливості застосування графічного редактору. Значну увагу приділено табличному процесору Excel 2016, а саме розглянуто базові прийоми роботи з введення, редагування, копіювання і вставлення даних, автозаповнення різних видів даних та їх форматування, використання формул та арифметичних операцій, абсолютну, відносну змішану адресацію, використання вбудованих функцій, у т.ч. логічних функцій та майстра функцій, способи створення діаграм та їх редагування, а також особливості та можливості бази даних в табличному процесорі. Висвітлено підходи до розв'язування задач за допомогою СУБД Access 2016 - основи теорії баз даних, проектування баз даних, реляційну модель бази даних, побудову бази даних, створення та зв'язування таблиць, роботу з даними в таблиці, створення запитів в базах даних, мову запитів SQL, форми баз даних, налаштування запуску програм. Розглянуто історичні передумови появи комп'ютерних мереж, організацію та функціонування локальних та глобальних комп'ютерних мереж, призначення комп'ютерних мереж, типи мереж, топології локальних мереж, принципи функціонування локальних мереж, фізичні компоненти мереж, середовища передачі даних, методи доступу до мережі, мережні архітектури; організацію та можливості всесвітньої мережі Інтернет - історію розвитку, способи підключення до Інтернет, сервіси Інтернет, адресацію в Інтернет, пошук інформації в Internet, нову концепцію мережі Інтернет - Веб 3.0., месенджери WhatsApp, Telegram, Viber, Skype. Детально висвітлено роль, зміст, можливості та особливості глобальних соціальних комунікацій Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Linkedln та інших; зміст та можливості мобільного Інтернету; технології хмарних обчислень, а також хмарні сервіси Google Drive, Apple iCloud, Microsoft Azure, Microsoft Office 365; Інтернет речей з чисельними прикладами застосування та розглядом перспектив його розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.4 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА859826 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського