РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000810349<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лупенко Ю. О. 
Особливості функціонування сучасної моделі платіжної системи України / Ю. О. Лупенко, І. П. Ситник // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2021. - № 5/6. - С. 34-45. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Наведена парадигма оновленої платіжної системи (ПС) України передбачає всеохоплюючу діджиталізацію суспільства, розвиток фінтеху, максимально налаштованого на пропозицію та надання платіжних послуг (ПП), відкриття доступу до ПС і послуг через спрощення регуляторних процедур і правил, а також їх законодавчого закріплення. Запропоновано забезпечити максимальну доступність і зручність платіжних сервісів для користувачів через створення широкої конкуренції у сфері ПП, що сприятиме виходу на платіжний ринок нових суб'єктів, а також модернізації та осучасненню ПС у технічному, технологічному, інформаційному, безпековому плані. Представленими основними напрямами розвитку ПС України через її реформування передбачається, що головним вектором реформи ПС України, яку необхідно проводити з використанням методологічних підходів до її розробки та реалізації, повинно стати спрощення процедур доступу для надання ПП установам (компаніям, організаціям), отримання клієнтом якісної ПП і подальша інтеграція ПС України у світову.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського