РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000810390<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Zhelykh V. 
Energy saving of modular buildings with the help of biogas technologies = Енергозбереження модульних будинків за допомогою біогазових технологій / V. Zhelykh, Y. Furdas, S. Shapoval, O. Savchenko, V. Shepitchak // Theory and Building Practice. - 2021. - 3, № 2. - С. 82-94. - Бібліогр.: 93 назв. - англ.

Україна має значні обсяги земельних ресурсів для сільського господарства та здатна забезпечити своє населення не тільки їжею, але і сировиною для біоенергетики. Як сировину в біоенергетиці можна використати відходи та сільськогосподарські залишки, які утворюються під час збирання сільськогосподарських культур і під час їх переробки, зокрема солома злакових культур, зернобобових культур, насіння кукурудзи та соняшника, лушпиння соняшникуа м'якоть цукрових буряків, опале листя тощо. При виробництві газоподібного палива з опалого листя утворюється не тільки джерело енергії - біогаз, але й високоякісні добрива, які можна використовувати для власних потреб, чи продавати фермерським господарствам. Процес виробництва біогазу відбувається у біореакторах, конструкції яких є досить різноманітними та відрізняються за формою, матеріалом, способами змішування та нагрівання біомаси, обсягом переробки сировини. Наведено графік теплових ємностей і розподілу теплових потоків у біореакторі. Наведено залежності для визначення теплових потоків плоских і циліндричних поверхонь. Наведено сучасний стан використання опалого листя дерев. Запропоновано метод використання за допомогою анаеробного бродіння. Розглянуто основні фактори, що впливають на утворення метану. Наведено розрахунок виробництва біогазу. Визначено продуктивність біореактора залежно від температури сировини та часу гідравлічного бродіння.


Індекс рубрикатора НБУВ: З65

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж44353 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського