РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000810629<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

Безчотнікова А. О. 
Відеоігри в системі соціальних комунікацій : автореф. дис. ... канд. наук із соц. комунікацій : 27.00.01 / А. О. Безчотнікова; Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара. - Дніпро, 2018. - 24 c. - укp.

Визначено специфіку, типологію та способи застосування відеоігор у галузі соціальних комунікацій. Доведено, що за аналогією з друкованими, інтернет-ЗМК, радіо, телебаченням сучасна відеогра є комерційно привабливим каналом масової комунікації для розміщення рекламних повідомлень різних типів та промоції об’єктів PR-діяльності. Запропоновано власне визначення гри та відеогри в соціально комунікаційному аспекті. Виявлено жанрову домінанту відеоігор та визначено набори константних механік для найбільш поширених жанрів. Установлено відповідності між жанровою домінантою та прогнозованою поведінкою користувачів, яку вони зумовлюють. Запропоновано експрес-метод виявлення індексу високої споживчої лояльності мультимедійним інформаційним продуктом у вигляді формули. Запропоновано типологію реклами в комп’ютерних іграх, описано переваги та ризики при застосуванні "едвергеймінг" – цифрової гри навколо рекламованого об’єкта, доступної через використання конвергентних медіа. На основі аналізу біхевіористських теорій та досягнень нейронауки виявлено механізми застосування інструментарію відеоігор для вирішення рекламних та PR-завдань у територіальному брендингу, соціальних проектах та бізнес-практиках в етичному аспекті.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*333.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА439689 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"

Бистряков І. К. 
Концептуальні ознаки сталого господарювання / І. К. Бистряков, Д. В. Клиновий // Наука та наукознавство. - 2021. - № 3. - С. 3-19. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Досліджено основні напрями організації сталого господарювання виходячи з осучаснених наукових уявлень про сталий розвиток з використанням підходів фінансоміки. Методологічною основою представленого у статті дослідження є традиційні загальнонаукові та спеціальні методи наукового пізнання (монографічний, аналітичний, моделювання та ін.), адаптовані до логіки розв'язування проблеми організації сталого господарювання, в рамках якої природні ресурси розглядаються як економічні активи. В межах ідеологеми сталого розвитку окреслено сутнісні ознаки концепту сталого господарювання в умовах підвищення ролі фінансових активів у формуванні екологічно і соціально орієнтованого простору життєдіяльності суб'єктів господарювання. У концепті сталого господарювання наголошено на необхідності узгодження сучасних підходів фізичної економії з енвайронментальним напрямом екологічної економіки і класичними положеннями економічної теорії. Надано пропозиції щодо фінансизації природно-господарської сфери на засадах сталості та удосконалення фінансової логістики у природно-ресурсній сфері. Звернено увагу на те, що фінансовий капітал має заходити у сферу природокористування як початковий інвестиційний та операційний капітал, а також у вигляді реінвестицій та фінансових потоків, спрямованих на відновлення природних ресурсів. Визначено, що реінвестування у природний капітал частини вилученої природної ренти забезпечує відновлення природних активів і відтак впливає на функціонування просторових соціоеколого-економічних систем у режимі сталого господарювання, проте вимагає відповідних інституціональних перетворень та створення інфраструктури капіталізації природних ресурсів. Запропоновано модель динаміки співвідношення між інвестиціями у природно-господарську систему та ефектом досягнення сталого господарювання у форсайт-проєкті як інструменті полісуб'єктного управління сталим розвитком, а також алгоритмічну структурну схему організації сталого господарювання з використанням інформаційно-комунікаційних платформ управління територіальними ресурсами. Застосування такого підходу дозволить реально забезпечити ефективне фінансування природно-господарської сфери з використанням механізмів структурного управління і сек'юритизації природних ресурсів, "зелених" фінансових активів та інших інструментів сучасної фінансоміки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)261.531.981

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14597 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського