РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000810649<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

Абхарі П. 
Розвиток наукових основ і удосконалення процесів точного об'ємного штампування на основі регулювання кінематики пластичного формозмінення : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.03.05 / П. Абхарі; Донбаська державна машинобудівна академія. - Краматорськ, 2019. - 40 c. - укp.

За допомогою розрахункових залежностей вивчено та обґрунтовано режими нових процесів точного об’ємного штампування з урахуванням кінематичного впливу та геометрії інструменту, визначено раціональні технологічні схеми формозміни заготовок, напружено-деформований стан заготовки і силові режими процесів, науково-обґрунтовано рекомендації і методики проектування технологічних процесів виготовлення осесиметричних і неосесиметричних виробів. На основі енергетичного методу балансу потужностей методу скінченних елементів розроблено комплекс математичних моделей процесів точного штампування заготовок в роз’ємних матрицях, встановлено залежності силового режиму та технологічних і конструктивних особливостей процесу формоутворення, виявлено умови появи дефекту типу утягнень прострілів і незаповнення, теоретичним та фізичним моделюванням виявлено умови та механізм утворення дефектів на основі регулювання кінематики руху інструменту.


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.3-64

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА439709 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"

Ткаченко С. Й. 
Використання регулярного теплового режиму для прогнозування інтенсивності теплообміну у відходах птахівництва / С. Й. Ткаченко, О. В. Власенко, В. С. Ткачук // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2022. - № 5. - С. 45-51. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Досліджено систему "навколишнє середовище (вода в кільцевому об'ємі) - тонка циліндрична металева стінка - досліджуване рідинне середовище". Досліджено теплообмін під час нагрівання/охолодження розбавленого водою курячого посліду в умовах вимушеної конвекції. Курячий послід є багатофазним середовищем, оскільки до його складу входять як тверді частинки, так і рідина. Дослідження проведено на експериментальному стенді, розробленому на кафедрі теплоенергетики ВНТУ, за умов вимушеної конвекції. Усередненні температури визначаються як середньоарифметичні, за результатами замірювань температур термопарами на вертикальних термозондах у певний момент часу. Обробку здійснено методом стаціонарного теплообміну, досліджуючи весь проміжок часу. Провівши аналіз розподілу надлишкової температури за часом Ln j = f(T) у дослідженні теплообміну курячого посліду в умовах його охолодження і нагрівання, визначено лінійний темп охолодження/нагрівання) m = const, що характерно для регулярного теплового режиму у разі охолодження/нагрівання твердого тіла (системи твердих тіл) і підтримки сталої температури навколишнього середовища. Експериментально встановлено, що в дослідній системі існує регулярний тепловий режим: темп нагрівання/охолодження сталий, m = const; коефіцієнт тепловіддачі в процесі регулярного теплового режиму практично сталий <$E alpha bar~symbol Ы~const>. Визначено коефіцієнт тепловіддачі від внутрішньої стінки циліндра до досліджуваного середовища методом регулярного теплового режиму <$E alpha bar sub 2 sup prp> та розрахунково-експериментальним методом <$E alpha bar sub 2 sup рем>. Провівши аналіз і зіставлення коефіцієнтів тепловіддачі, розрахованих із застосуванням розрахунково-експериментального методу <$E alpha bar sub 2 sup рем> та знайдених методом регулярного теплового режиму <$E alpha bar sub 2 sup prp>, встановлено розбіжність в межах 20 %. Встановлено, що метод регулярного теплового режиму можна застосовувати для визначення інтенсивності теплообміну у багатофазних середовищах.


Індекс рубрикатора НБУВ: П040.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського