РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000810656<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

Масліч С. В. 
Формування інформаційно-аналітичної компетентності майбутніх агентів з організації туризму у професійно-технічних навчальних закладах : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / С. В. Масліч; Національна академія педагогічних наук України, Інститут професійно-технічної освіти. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Конкретизовано суть поняття "інформаційно-аналітична компетентність майбутніх агентів з організації туризму". Визначено зміст і структуру інформаційно-аналітичної компетентності майбутніх агентів з організації туризму. Теоретично обґрунтовано й експериментально перевірено педагогічні умови формування інформаційно-аналітичної компетентності майбутніх агентів з організації туризму. Спроектовано модель та впроваджено методику формування їхньої інформаційно-аналітичної компетентності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.1 + Ч471

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА439716 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"

Любий Є. В. 
Підхід до визначення середніх затримок транспортних засобів при виїзді з прилеглих територій на магістралі / Є. В. Любий, О. М. Бєлецька // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2022. - № 5. - С. 92-95. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проаналізовано та визначено основні відмінні риси методів визначення затримок транспортних засобів на нерегульованих перехрестях з нерівнозначними напрямками, які за принципами організації та регулювання дорожнього руху є доволі схожими з виїздами з прилеглих територій на магістральні вулиці та дороги великих і найбільших міст. Мета статті - розробка аналітичних моделей визначення часових затримок транспортних засобів при виїзді з прилеглих територій на магістральні вулиці та дороги. Об'єктом дослідження є взаємодія транспортних потоків, що рухаються міською магістральною мережею, та потоку транспортних засобів, які виїжджають з прилеглих до магістралей територій. В дослідженні запропоновано підхід до визначення затримок транспортних засобів при виїзді з прилеглих територій на магістральні вулиці та дороги, який базується на принципах системи масового обслуговування та враховує пріоритетність руху транспортних засобів на конкуруючих напрямках. Як основну інформаційну базу для використання запропонованого підходу щодо визначення часових затримок при виїзді з прилеглих територій необхідно мати дані про інтенсивність транспортного потоку конкуруючих напрямків і час, що витрачається автомобілем для виїзду з прилеглої території на магістраль, які можна встановити за рахунок проведення натурних спостережень на обраних об'єктах експериментальних досліджень. Розроблений підхід потребує в подальшому експериментальної перевірки шляхом порівняння емпіричних і теоретичних результатів розрахунку затримок транспортних засобів при виїзді з прилеглих територій на міську магістральну мережу, а також за рахунок проведення імітаційного експерименту на вибраних об'єктах.


Індекс рубрикатора НБУВ: О380.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського