РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000810896<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Benkrima Y. 
Study of the structural and electronic properties of MgO in the wurtzite phase using the density functional theory = Дослідження структурних та електронних властивостей фази вюрциту MgO з використанням теорії функціоналу щільності / Y. Benkrima, A. Souigat, A. Achouri, M. E. Soudani, Y. Chaouche, Z. Korichi, D. Slimani // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2022. - 14, № 1. - С. 01003-1-01003-5. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Ab initio метод псевдопотенціалу заснований на теорії функціоналу щільності (DFT), в якій використовуються наближення узагальненого градієнта (GGA) за схемою, описаною Perdew - Burke - Ernzerhof (PBE), і наближення локальної щільності (LDA) за схемою, описаною Ceperly - Alder (CA). Метод реалізовано за допомогою програми Siesta для вивчення структурних та електронних властивостей фази вюрциту (B4) сполуки оксиду магнію (MgO) і є корисним для прогнозування кристалічної структури MgO. Фактично розраховано структурні параметри даної сполуки узгоджуються з наявними експериментальними даними, тому одержані результати можна вважати хорошим прогнозом. Виявлено, що як параметри решітки, так і ширина забороненої зони при нульовому тиску узгоджуються з попередніми теоретичними та експериментальними результатами. Крім того, одержана енергія зв'язку порівнюється з результатами попередньої роботи. Електронні властивості, особливо загальна густина станів (TDOS) і часткова густина станів (PDOS), також показують, що внесок атома кисню в DOS в області, близькій до рівня Фермі, є значним. Порівняння розрахованих параметрів решітки та всіх електронних властивостей з наявними експериментальними значеннями виявляє узгодженість між ними. Ці результати в цілому узгоджуються з результатами експеримента.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.271

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського