РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000810912<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Syah Alam 
Triple band notched microstrip antenna using planar series 2 х 2 element array for 5G communication system = Мікросмужкова антена з трьома режекторними смугами з використанням планарного масиву послідовних елементів 2 х 2 для системи зв'язку 5G / Syah Alam, Indra Surjati, Lydia Sari, Muhammad Reynaldhy Hilyawan, Zahriladhda Zakaria, Noor Azwan Shairi, Alfin Hikmaturokhman, Teguh Firmansyah // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2022. - 14, № 1. - С. 01019-1-01019-5. - Бібліогр.: 18 назв. - англ.

Запропоновано конструкцію широкосмугової мікросмужкової антени з трьома режекторними смугами для системи зв'язку п'ятого покоління (5G). Антену розроблено з використанням підкладки FR-4 з <$Eepsilon sub r ~=~4,3>, <$Etan delta~=~0,0265> і товщиною 1,6 мм. Потрійні режекторні смуги генеруються за допомогою конфігурації масиву з <$E2~times~2> елементів, в якій патч-антени з'єднано послідовно і розташовано горизонтально. За результатами моделювання одержано антену з трьома режекторними смугами з резонансною частотою 3,15, 3,32 та 3,72 ГГц відповідно. Відносна ширина смуги пропускання (FBW) пропонованої антени становить 770 МГц або 22 %, а коефіцієнт підсилення складає 9,24 дБ за робочої частоти 3,5 ГГц. Запропонована антена надала змогу збільшити смугу пропускання та одержати коефіцієнт підсилення до 285 та 55 % відповідно у порівнянні з одноелементною антеною. Вивчена конструкція антени може бути рекомендована, оскільки вона є дуже корисною як приймальна антена для системи зв'язку 5G.


Індекс рубрикатора НБУВ: З845

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського