РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000810919<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Storozhenko I. 
Advanced micron sized Gunn diode based on graded-gap GaPAs - GaInAs = Покращений діод Ганна мікронних розмірів на основі варізонного GaPAs - GaInAs / I. Storozhenko, S. Sanin // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2022. - 14, № 1. - С. 01027-1-01027-5. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Вивчено характеристики діодів Ганна на основі варізонного напівпровідника GaInPAs. Діоди Ганна - активні елементи для генерації електромагнітних хвиль міліметрового та субміліметрового діапазонів. Збільшення їх потужності та граничних частот генерації є актуальною задачею у забезпеченні активними джерелами апаратури субтерагерцового діапазону. Один із шляхів збільшення граничної частоти діодів Ганна - це застосування варізонних напівпровідників. На процеси, які відбуваються в діодах Ганна на основі варізонних напівпровідників, впливають залежності від координати великої кількості параметрів варізонного сплаву. Тому дуже важливим є оптимізація структури не тільки за рівнем легування, але й за зміною фракційних часток варізонного сплаву. В роботі представлено результати моделювання роботи діодів Ганна з довжиною активної області 1 мкм на основі варізонного сплаву GaPAs - GaInAs за різної довжини варізонного шару, різних мольних часток In і P та різної густини електронів в активній області. В роботі одержано спектри потужності власних (за відсутності резонатора) коливань діодів Ганна, проведено аналіз фізичних процесів, знайдено оптимальні довжини шару варізонного напівпровідника та оптимальні мольні частки In і P для одержання найбільшої потужності та частоти коливань. Для діодів з електронною густиною в активній області <$E6~cdot~10 sup 16> см<^>-3 найбільшу потужність коливань має Ga0,67P0,33As - Ga0,5In0,5As за довжини шару варізонної сполуки, що дорівнює 0,2 мкм. Такий діод забезпечує ВЧ-потужність 11,28 мВт на частоті 102,5 ГГц для основної гармоніки та 49 мкВт (307,5 ГГц) для третьої гармоніки. Результати дослідження розширюють знання про фізичні процеси переносу носіїв заряду в складних напівпровідникових структурах і можуть бути використані для технологічних розробок нових швидкодіючих приладів на основі напівпровідників А3В5.


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського