РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000810921<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Prykhodko K. H. 
Features of noise generation in graded-gap III nitride-based diodes = Особливості генерації шуму в діодах на основі нітридних сполук з варізонним шаром / K. H. Prykhodko, S. V. Plaksin // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2022. - 14, № 1. - С. 01029-1-01029-5. - Бібліогр.: 22 назв. - англ.

Діоди з варізонним шаром із статичним доменом сильного поля розглядаються як можливе джерело шуму для сучасних застосувань, які використовують частоти терагерцового діапазону. Діоди являють собою двоконтактну n<^>+-n<^>--n-n<^>+ структуру, яка містить катодний варізонний шар із енергетичним зазором, що зростає від катодного контакту до початку n-області. Розглянуто діоди на основі GaN та AlN відповідно із зазорами на основі InzGa1 - zN та InzAl1 - zN. Завдяки використанню варізонного шару з вузькозонним матеріалом на катоді досягається локалізація сильного електричного поля та низьке значення порогу ударної іонізації. Моделювання діодів було виконано за допомогою багаточастинкового методу Монте-Карло. Генерація шуму досліджується шляхом числового аналізу часових вибірок електричного струму в часовій області. Досліджено вплив механізмів розсіювання, що діють на носії заряду, на шумові властивості діода. Проаналізовано щільність потужності спектрального шуму (NPSD). Виявлено, що максимальна NPSD спостерігається в діодах GaN з шаром InzGa1 - zN. Величина NPSD залежить від розмірів як n<^>- області (на фіксованій довжині діода), так і положення варізонного шару відносно кінця області з високим опором (n<^>-). Встановлено, що розсіювання на полярних фононах та розсіювання на сплаві є основними механізмами, які впливають на шумові властивості діодів. Показано, що діоди демонструють області у напрузі зміщення, в яких залежність NPSD від напруги є лінійною, а величина NPSD змінюється більше ніж на порядок.


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського