РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000811414<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мордванюк М. О. 
Формування продуктивності зерна нуту та його якісних показників залежно від технологічних прийомів вирощування в умовах Лісостепу правобережного : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / М. О. Мордванюк; Подільський державний аграрно-технічний університет. - Кам'янець-Подільський, 2020. - 18 c. - укp.

Викладено результати досліджень з вивчення особливостей росту, розвитку та формування фотосинтетичної, симбіотичної, індивідуальної продуктивності, урожайності та якості зерна сортів нуту Пегас та Тріумф залежно від впливу передпосівної обробки насіння інокулянтами у поєднанні із позакореневими підживленнями мікродобривом. Визначено частку впливу чинників, що досліджувались та встановлено їх економічну та енергетичну ефективність. Одержані експериментальні дані показали, що сорт Пегас максимально реалізував генетичний потенціал та за передпосівної обробки насіння інокулянтом Різолайн + Різосейв у поєднанні із двома позакореневими підживленнями мікродобривом Урожай Бобові забезпечив урожайність зерна 2,93 т/га, або перевищував дослідний контроль без обробки насіння та позакореневого підживлення на 0,97 т/га (49,5 %). Сорт Тріумф забезпечив дещо нижчий врожай зерна, що становив 2,71 т/га, але був більшим на 0,82 т/га (32,8 %), ніж на контрольному варіанті. Одержаний і узагальнений матеріал дав можливість рекомендувати у виробництво найбільш економічно вигідну модель інтенсивної технології вирощування зерна нуту в умовах Лісостепу правобережного.


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.5-4

Рубрики:
 Нут 

Шифр НБУВ: РА453387 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського