РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000811418<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сапон А. В. 
Диференціація правового регулювання соціального забезпечення суддів України : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.05 / А. В. Сапон; Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. - Луганськ, 2013. - 20 c. - укp.

З’ясовано поняття, юридичну природу, структуру та зміст диференціації правового регулювання соціального забезпечення к суддів України, визначено їх місце і роль у системі правових заходів забезпечення незалежності суддів при відправленні правосуддя. Установлено, що диференціація правового регулювання соціального забезпечення суддів - це особливості розмежування правових норм, регулюючих комплекс суспільно-трудових відносин суддів як суб’єктів трудового права, які зумовлені специфікою таких правовідносин та особливим правовим статусом цієї категорії осіб. Основною метою такої диференціації є створення та забезпечення гарантій конституційних прав суддів. Доведено, що соціальне забезпечення суддів виступає в таких організаційно-правових формах: (а) обов'язкове державне страхування, до якого віднесено пенсію будь-якого виду та обов’язкове державне страхування життя і здоров’я; (б) соціальне забезпечення за рахунок прямих асигнувань з Державного бюджету, що включає: забезпечення службовим житлом, допомогу на оздоровлення, судову винагороду, вихідну допомогу та довічне грошове утримання. З метою вдосконалення правового регулювання соціального забезпечення суддів запропоновано внести зміни до Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Сформульовано напрями оптимізації державної політики у сфері диференціації правового регулювання соціального забезпечення суддів України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)6 + Х891.9(4УКР)1-71

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА453391 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського