РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000811463<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Єжов С. В. 
Особливості формування багатофункціональних комплексів : навч. посіб. для студентів спец. 191 "Архітектура та містобудування" / С. В. Єжов, В. І. Дивак; Київський національний університет будівництва і архітектури. - Київ : КНУБА, 2020. - 223 c. - Бібліогр. в кінці розд. - укp.

Формування багатофункціональних комплексів це склад¬ний процес сучасної інтеграції житлових, громадсько-торго- вельних, промислових та інших об’єктів. За останні роки в усьому світі ці комплекси стали найбільш ефективною ор- ганізаційно-економічною формою інтеграції різних по функ¬ціональному призначенню споруд. У навчальному посібнику виявлені основні форми організації багатофункціональних комплексів - від перспективних технопар- ків і торговельно-розважальних центрів до житлових об’єктів з приміщеннями культурно-побутового обслуговування населення. Особливе місце в посібнику присвячено технопаркам - зонам економічної активності, які поєднують потенціал університетів, науково-дослідних установ, промислових підприємств та суб’єктів інноваційної інфраструктури регіо¬нального, загальнодержавного та міжнародного рівнів. Представлений матеріал передбачає послідовне удоско¬налення знань під час виконання студентами курсових про¬ектів та дипломних робіт освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» і «магістр». У процесі виконання курсових і дипломних робіт студенти повинні: вивчити сучасний досвід проектування та будівництва багатофункціональних комплексів; визначити основи їх функ¬ціональної організації та об’ємно-планувальної структури; вия¬вити особливості формування предметного середовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н71-022 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА860614 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського