РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000812078<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Abdelkrim Mostefai 
Characterization of aluminum gallium arsenide (AlxGa1 - xAs) semiconductors using MATLAB = Характеристики напівпровідників алюмінізованого арсеніду галію (AlxGa1 - xAs) за допомогою MATLAB / Abdelkrim Mostefai // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2022. - 14, № 2. - С. 02029-1-02029-4. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Однією з основних характеристик напівпровідників є те, що вони можуть бути леговані домішками для зміни їх електричних властивостей. Властивості напівпровідників характеризуються зонною теорією. Ця модель стверджує, що електрон у твердому тілі може приймати значення енергії лише у певних діапазонах, які називаються дозволеними зонами, що розділені іншими зонами, які називаються забороненими зонами. Ці матеріали в основному використовуються в електроніці (діоди, транзистори тощо), мікроелектроніці для інтегральних схем, в сонячних елементах та оптоелектронних пристроях, таких як світлодіоди. Напівпровідники III - V представляють значний інтерес через свої властивості, вони міцні, мають високу теплопровідність і пряму заборонену зону. Пристрої та схеми в групі напівпровідників III - V завжди були відомі своєю високою швидкістю, а також дорогим виробництвом та меншою інтеграцією у порівнянні з кремнієвими. У даній роботі моделі ефективної густини станів (Nc і <$EN sub upsilon>) у зоні провідності та валентній зоні, власної густини носіїв ni, температурної залежності енергетичної забороненої зони (Eg) та залежності від легування ширини забороненої зони (Eg) напівпровідників алюмінізованого арсеніду галію (AlxGa1 - xAs) проаналізовано за допомогою MATLAB для різних значень x (<$E0~symbol Г~x~symbol Г~1>).


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.222 + В379.271.26

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського