РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000812513<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kebal I. Y. 
Modernization of platform Schnabel car with a carrying capacity of 250 tons = Модернізація площадкового транспортера вантажопідйомністю до 250 т / I. Y. Kebal, O. L. Krasnoshchok // Наука та пpогpес тpансп. Вісн. Дніпp. нац. ун-ту залізн. тpансп. ім. акад. В. Лазаpяна. - 2021. - № 5. - С. 96-102. - Бібліогр.: 16 назв. - англ.

Передбачено провести розрахунок на міцність елемента спеціальної конструкції вагона-транспортера для збільшення вантажопідйомності до 250 т, а також розглянути можливості використання спеціальних вагонів для перевезень негабаритних вантажів за результатами розрахунку на міцність проміжної рами транспортера. Розроблена спеціальна конструкція проміжної рами, що дозволило збільшити вантажопідйомність транспортера площадкового типу до 250 т. За допомогою САПР SolidWorks перевірено на міцність проміжну балку модернізованого транспортера. Виконано оглядовий аналіз залізничних вагонів-транспортерів. Розглянуто можливість перевірки на міцність деталей конструкції вагона-транспортера за допомогою сучасної САПР SolidWorks. У разі навантаження проміжної балки модернізованого транспортера стискною силою у 2,5 МН напруження не виходять за допустимі, тому запропонована конструкція не має слабких місць. Фахівці Проектно-конструкторського технологічного бюро з проектування і модернізації рухомого складу, колії та штучних споруд виконали дослідно-конструкторську розробку на виробництво шістнадцятивісного транспортера площадкового типу вантажопідйомністю до 250 т. Отримала подальший розвиток модернізація шістнадцятивісного вагона-транспортера площадкового типу вантажопідйомністю до 250 т. Реалізація моделі у САПР SolidWorks дозволила перевірити конструкцію вагона-транспортера на міцність. Результати роботи можуть бути корисні конструкторським бюро з проєктування рухомого складу та відповідним спеціалістам. Використання запропонованої методики певним чином спрощує процес проєктування деталей та вузлів механізмів і дозволяє з високою точністю перевірити певні параметри системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: О244.334-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського