РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000812523<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Біленко Д. В. 
Галузева спрямованість державно-приватного партнерства в Україні: проблеми та перспективи / Д. В. Біленко, В. А. Калязіна // Бізнес Інформ. - 2021. - № 12. - С. 61-65. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - визначення пріоритетних напрямів державно-приватного партнерства (ДПП) в Україні на основі дослідження світового досвіду й особливостей упровадження проєктів ДПП в Україні. Наведено статистику розподілу угод ДПП за сферами виконання й обсягом інвестицій в розвинутих європейських країнах і країнах, що розвиваються, а також статистику із розподілу інвестицій за угодами ДПП за сферами виконання в Україні. Зроблено висновок, що характерним для проєктів ДПП є те, що кількість укладених угод не обов'язково має збігатися із обсягом інвестування. Аналіз світового досвіду використання механізмів ДПП в країнах, які дійшли до вищого етапу розвитку в цьому питанні (до таких віднесено Велику Британію, Францію, Іспанію, США та Канаду), дозволило виявити найбільш успішні напрями його реалізації. Так, одними із найважливіших напрямів ДПП, що визначено зазначеними державами як пріоритетні, є будівництво автомобільних доріг і соціальні об'єкти інфраструктури. Аналіз чинного законодавства України довів, що державне управління галузевою спрямованістю ДПП є відсутнім, що підтверджує неспроможність держави до вирішення проблем соціально-економічного розвитку за допомогою цього інструментарію. Аналіз кожного із пріоритетних напрямів ДПП, важливість упровадження яких уже доведено на прикладі розвинутих країн світу, демонструє наявність перешкод, передусім законодавчого характеру, що тягнуть за собою інші проблеми.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.0-21,02 + У9(4УКР)21,02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського