РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000812677<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Нерубацький В. П. 
Енергоефективні топології та алгоритми модуляції в автономних інверторах напруги : монографія / В. П. Нерубацький, О. А. Плахтій, Д. А. Гордієнко; Український державний університет залізничного транспорту. - Харків : УкрДУЗТ, 2021. - 247 c. - Бібліогр.: с. 231-247 - укp.

Розглянуто призначення, класифікацію, принципи дії та особливості імітаційного моделювання автономних інверторів напруги. Систематизовано та наведено результати наукових досліджень роботи автономних інверторів напруги. Досліджено роль автономних інверторів напруги в сучасній промисловості та енергетиці. Зазначено, що автономні інвертори напруги є одними з найбільш поширених напівпровідникових перетворювачів. Вони широко використовуються на транспорті, в промисловості, системах автономної енергетики, системах електропривода. Надійна та економічна робота електричного рухомого складу залізниць і метрополітенів залежить від впровадження сучасних систем керування з автономними інверторами напруги. Це забезпечує значне покращення енергетичної ефективності електричного рухомого складу, а саме підвищення коефіцієнта корисної дії і зменшення експлуатаційних витрат. Зростання кількості потужних імпульсних споживачів електричної енергії приводить до збільшення вмісту вищих гармонік у системах електропостачання. У свою чергу вищі гармоніки струму навантаження в системі електропостачання викликають погіршення не тільки якісних показників електроенергії, а й збільшення втрат потужності, що спричинено дією скін-ефекту в провідниках мережі і збільшенням середньоквадратичного значення струму. Асинхронний електропривод зумовлює значну емісію вищих гармонік тягових струмів до контактної мережі та електричних рейкових кіл залізничної автоматики, що загострює питання якості електричної енергії в контактній мережі та електромагнітної сумісності тягових струмів і залізничної автоматики. Всі ці питання тісно пов’язані з широким впровадженням передових сучасних технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.534-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА860757 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського