РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000812993<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

Ванчура Р. 
Моніторинг частки земель транспорту в земельних торгах / Р. Ванчура, К. Смолій, О. Серант, А. Вітровий, Н. Ярема // Техн. науки та технології. - 2021. - № 3. - С. 288-296. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Транспортний сектор України потребує суттєвих змін у землекористуванні відповідно до міжнародних угод. Необхідно систематизувати поняття земель транспорту, проаналізувати тенденції щодо використання земель для таких цілей в розрізі власників землі та землекористувачів, а такожо креслити перспективи розвитку землекористування транспортного сектора України. Відсоток аукціонів, на які виносять землі транспорту, залишається невеликим, оскільки землі транспорту не користуються попитом на земельних торгах. Це можна пояснити відсутністю фінансово-спроможних учасників аукціону серед українців, недостатню наповненість бюджетів та недостатнє висвітлення роботи аукціонів. Слід зауважити, що для Львівської області відсоток аукціонів для земель транспорту складає до 40 % усіх аукціонів в Україні, що свідчить про розвиток транспортної галузі на території області.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)370-511

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101341 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"

Однорог М. А. 
Становлення аграрної сфери в умовах інституціонального забезпечення розвитку ринку інновацій : монографія / М. А. Однорог; Білоцерківський національний аграрний університет. - Київ : Центр учбової літератури, 2020. - 485 c. - Бібліогр.: с. 443-485 - укp.

Досліджено теоретико-методологічні засади становлення аграрної сфери в контексті методології інституціоналізму. Розглянуто характерні особливості функціонування аграрної сфери в структурі розвитку ринку інновацій. Розкрито організаційно-інституціональну побудову інноваційного процесу й інститутів ринку інновацій в аграрній сфері та тенденції змін під впливом інноваційно-інвестиційних процесів. Виявлено інституціональну складову забезпечення трансформаційних перетворень аграрної сфери економіки країни. Проаналізовано особливості розвитку та функціонування основних інститутів аграрної сфери в умовах поглиблення євроінтеграціиних процесів. Запропоновано модельну схему інституціоналізації моніторингу ринку інновацій, в основі якої покладено технологію форсайт. Охарактеризовано чинники, що перешкоджають розвитку аграрної сфери з урахуванням особливостей економічної ситуації в Україні. Здійснено оцінку стану інституціоналізації аграрної сфери та перспективи розвитку на інноваційно-цифрових засадах. Обгрунтовано ефективність інституціоналізації та моніторинг інновацій у розвитку аграрного виробництва в умовах зближення з ЄС.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА860946 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського