РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000813027<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Чубенко В. А. 
Дослідження раціональних режимів обробки при прокатуванні прямокутної смуги / В. А. Чубенко, І. Дмітрієв // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр.. - 2022. - Вип. 54. - С. 94-98. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Мета роботи полягає у тому, що на ефективність прокатного виробництва цілком впливає продуктивності процесу, яка в свою чергу залежить від кількості проходів на прокатному стані при виготовленні виробу. Встановлення раціональних режимів обтиснення для прокатування прямокутної смуги 65 х 15 мм є задача актуальна, що забезпечить зменшення кількості проходів. Методи дослідження базуються на використанні фундаментальних положень теорії і технології обробки металів тиском. Використовувалися розрахункові методи визначення режимів обробки та калібрування прокатних валків за способом Чекмарева А. П., виконано моделювання допомогою системи CAD "Компас 3D" v 20 виробництва ТОВ "АСКОН - Системи проектування". Встановлені науково обгрунтовані раціональні режими обтиснення для виготовлення прямокутної смуги 65 х 15 мм. Розроблено удосконалення технології прокатування прямокутної смуги, яка дозволяє скоротити кількість проходів з 13 до 8, що забезпечує підвищення ефективності процесу за рахунок збільшення продуктивності та зменшення собівартості процесу. Виконано дослідження технологічного процесу прокатки смуги гарячекатаної загального призначення, розміром 15 х 65 мм із квадратної сталевої заготовки 80 х 80 мм та запропоновано його удосконалення. Досліджено і обрано обладнання, на якому можливо виготовити даний продукт. В якості такого обладнання запропоновано безперервний багатоклітьовий прокатний стан ДС 250. Визначено його характеристики, розміри робочих валків, швидкість обробки, встановлено потрібну кількість робочих клітей та виявлено необхідну форма і розміри калібрів прокатних валків. Розрахунок калібрувань прокатних валків стану дозволяє виготовити виріб високої точності. За отриманими даними за допомогою системи CAD "Компас 3D" v 20 виробництва ТОВ "АСКОН - Системи проектування" було побудовано профілі розкатів та моделі калібрування валків, а також креслення перерізів, що допомогло обгрунтувати запропоновані режими обтиснення. Розроблена технологія дозволила скоротити кількість проходів при виготовленні прямокутної смуги 65 х 15 з 13 до 8, що забезпечує зменшення часу на прокатування, збільшення продуктивності процесу, зниження собівартості виготовлення продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.53-12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського